Ulubione   Poleć znajomemu
 
 
       Mapa strony
  Start
  Oferta
Rachunkowość (księgowość)
Usługi finansowe i organizacyjne
Dotacje unijne
  O nas
  Kwalifikacje
  Nasi klienci
  Ciekawe linki
  Kontakt
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Untitled Document

        Strefa klienta
Podaj login i hasło aby się zalogować
 
 
 

 

 

 

 

 

 

  Oferta
 

Informacje

Klientom zainteresowanym skorzystaniem z wszelkiego rodzaju Środków Unijnych pomagamy dobrać odpowiedni program do ich potrzeb. W tym celu analizujemy aktualne unijne programy operacyjne pod kątem ich potencjalnej inwestycji.

Wizje lokalne

Odbywamy również wizyty w siedzibie firmy oraz przeprowadzamy tzw. wizję lokalną obiektu lub miejsca związanego z przyszłą potencjalną inwestycją. Ułatwia to również w udzieleniu pomocy w skompletowaniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania dotacji.

Wnioski

Oferujemy swoją pomoc również w przebrnięciu przez cały szereg papierków, które należy wypełnić starając się o akceptację komisji rozpatrującej poprawność sporządzenia wniosku oraz zasadność starania się o środki unijne.

Załączniki finansowe

Dzięki doświadczeniu w branży rachunkowej i bankowej służymy pomocą w sporządzeniu wszelkiego rodzaju załączników finansowych niezbędnych do wyliczenia sytuacji finansowej, jak również rachunków przyszłościowych odzwierciedlających wpływ uzyskanej dotacji na rozwój firmy.

Wnioski kredytowe

Sporządzamy również dokumentację potrzebną do uzyskania promes kredytowych niezbędnych do finansowania potencjalnej inwestycji.

Realizacja

Na życzenie klienta prowadzimy również dokumentację związaną z rozliczeniem inwestycji po uzyskaniu zgody na udzielenie dotacji.


 
Untitled Document
  © BUEKIK.PL | wykonanie: linknet.pl / Pozycjonowanie   Start | Oferta | O nas | Kwalifikacje | Nasi klienci | Ciekawe linki | Kontakt